Technologie

Play of Battle: Przełomowa gra

Już wkrótce rozpocznie się kampania crowdfundingu udziałowego Play of Battle. Spółka planuje debiut na polskiej lub europejskiej giełdzie w drugiej połowie 2022 r.

Zbigniew Pisarski, dr George Friedman, dr Jacek Bartosiak

Foto: materiały prasowe

Play of Battle to projekt zainicjowany przez Zbigniewa Pisarskiego, społecznego przedsiębiorcę i inwestora, założyciela Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. Do współpracy zaprosił on światowych ekspertów, w tym m.in. dr George'a Friedmana, pioniera w wojennych grach wideo tworzonych na użytek Pentagonu, czy Normana Daviesa, profesora Uniwersytetu Londyńskiego.

Do zarządu i rady nadzorczej spółki dołączył między innymi dr Jacek Bartosiak, ekspert m.in. ds. geostrategii, prof. Paweł Wojciechowski, były minister finansów, czy generał broni Waldemar Skrzypczak. W zarządzie Play of Battle zasiada także Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland, a doradcą zarządu jest Jarosław Grzywiński, były prezes warszawskiej giełdy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.