Technologie

Voicetel: Kurs ostro w górę

W poniedziałek walory spółki oferującej rozwiązania z zakresu automatyzacji telefonicznej obsługi klienta drożały o niemal 20 proc., do 41,4 zł. W ciągu pół roku walory spółki podrożały o ponad 127 proc., a kapitalizacja przekracza 55 mln zł.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

– Zmiana świadomości firm spowodowała, że Voicetel stał się z dnia na dzień rozwiązaniem koniecznym dla biznesu – ocenia Dawid Wójcicki, prezes i założyciel. – Trwają właśnie nasze najlepsze miesiące w historii. W maju nasz wskaźnik MPC (Minutes of Processed Conversations – liczba minut rozmów realizowanych przez automaty – red.) wyniósł 192,5 tys. minut. W relacji do średniej z I kwartału 2020 r. to wzrost aż o 100 proc. – wylicza.

Wójcicki zaznacza, że to dopiero początek zwyżek.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.