Technologie

Games Operators: Akcje w niełasce

Po drastycznej ponad 18-proc. piątkowej przecenie w poniedziałek notowania Games Operators osunęły się jeszcze niżej. Po południu kurs spadał 9 proc.
Foto: materiały prasowe

To reakcja na czwartkową premierę gry „Rustler". Łączny koszt jej wytworzenia i marketingu wyniósł 1,65 mln zł. Został zwrócony w 20 proc. w ciągu trzech dni. Średni odsetek opinii pozytywnych na Steamie sięga 64 proc.

– Oceny są dla nas zaskoczeniem. Zarówno przeprowadzane beta testy, w których wzięło udział ponad 2000 testerów, jak i oceny wydanego wcześniej prologu wskazywały, że możemy się spodziewać średniej na poziomie 80 proc. pozytywnych recenzji – mówi prezes studia, Bartłomiej Gajewski. Deklaruje, że spółka pracuje nad pilnym usprawnieniem największych mankamentów. kmk

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.