REKLAMA
REKLAMA

Technologie

T-Mobile za drugą aukcją 5G, jeśli zostanie pasmo

Jeden z czterech komórkowych graczy nie wyklucza kolejnych podwyżek. Liczy na nowe otwarcie.

Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.

Foto: materiały prasowe

Konkurent trzech giełdowych telekomów T-Mobile Polska ogłosi za kilka tygodni nową strategię. W rozmowie z „Parkietem" zapowiedział ją prezes telekomu Andreas Maierhofer.

Plan – kontynuacja

– Strategia, którą zamierzamy ogłosić, nie zmieni o 180 stopni naszego kierunku. Wywodzimy się z segmentu usług mobilnych. Odpowiadają one za największą część naszych przychodów i to się nie zmieni. W 2017 r. wprowadziliśmy usługi stacjonarne na sieci radiowej, a w ubiegłym roku dołożyliśmy usługi na sieci stacjonarnej i staliśmy się w pełni konwergentnym graczem – mówił Maierhofer.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA