Technologie

Pieniądze na skup akcji

WYWIAD | Paweł Tarnowski z wiceprezesem iAlbatros Group rozmawia Katarzyna Kucharczyk
Foto: Lamus Antykwariaty Warszawskie

Akcjonariusze zgłosili dodatkowe punkty do porządku obrad walnego zgromadzenia zwołanego na 28 grudnia. Chcą powołania rewidenta do spraw szczególnych, zastanawiają się też, czy przy planowanej sprzedaży spółki zależnej nie zachodzi konflikt interesów. Czy rzeczywiście jest taka obawa? Prowadzona sprzedaż iAlbatros Poland odbywa się na zasadach uczciwej konkurencji. Rozmawialiśmy wstępnie z kilkoma potencjalnymi nabywcami i po walnym zgromadzeniu obierzemy kierunek działań, który w naszej ocenie będzie docelowo najkorzystniejszy z punktu widzenia akcjonariuszy oraz samej spółki.

Jakie konkretnie działania będziecie podejmować?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.