Przemysł

Zarząd Pfleiderera podnosi poprzeczkę

Poprawę wyników grupy wspierać mają podwyżki cen oraz inwestycje w rozwój wysokomarżowych produktów.

Tom K. Schabinger, prezes Pfleiderer Group.

Foto: materiały prasowe

Ostatnie kwartały były dla producenta płyt drewnopochodnych na tyle udane, że jego zarząd zdecydował się podnieść długoterminowe cele finansowe zawarte w strategii rozwoju.

Cele zaktualizowane

– Dzięki określeniu obszarów dodatkowego wzrostu i zwiększeniu efektywności jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć podniesione cele strategiczne na rok 2021 – przychody w wysokości 1,3 mld euro oraz marżę EBITDA powyżej 16 proc. – poinformował Tom K. Scha?binger, prezes Pfleiderer Group.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.