Problemy Getbacku

GetBack: Konrad Kąkolewski utrzymuje, że rozmowy z PFR i PKO BP były

Konrad Kąkolewski, mimo że nie jest już prezesem GetBack, nie składa broni. Dalej utrzymuje, że rozmowy z PFR i PKO BP były.

Konrad Kąkolewski

Kąkolewski w tej sprawie wydał specjalne oświadczenie. "W nawiązaniu do raportu giełdowego dotyczącego pozytywnego zaangażowania w rozmowy z bankiem PKO BP oraz Polskim Funduszem Rozwoju na temat udzielenia GetBack lub podmiotom z grupy kapitałowej GetBack finansowania o charakterze mieszanym kredytowo - inwestycyjnym o łącznej kwocie do 250 mln zł, niniejszym informuję, iż rozmowy, o których mowa w komunikacie były faktycznie prowadzone przeze mnie i wybranych pełnomocników spółki. Stosowne informacje oraz wyjaśnienia zostały przekazane Urzędowi Komisji Nadzoru Finansowego. Oczekuję na wyjaśnienie sprawy" - napisał Kąkolewski.

To właśnie informacja o możliwym finansowaniu GetBacku przez PFR i PKO BP doprowadził do odwołania Kąkolewskiego oraz zawieszenia obrotu akcjami i obligacji firmy. PFR i PKO BP stanowczo bowiem zaprzeczyły, aby faktycznie były prowadzone rozmowy na ten temat.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.