Nieruchomości

Wielkie zakupy za grube miliony

Transakcje na rynku działek inwestycyjnych opiewają nawet na 300 mln zł. Parcele są dziś często kupowane za gotówkę.

Marvipol kupuje ok. 5,4 tys. mkw. gruntu przy ul. Kosmonautów we Wrocławiu

Foto: materiały prasowe

Około 5,4 tys. mkw. gruntu przy ul. Kosmonautów na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu kupuje w miejskim przetargu Marvipol Development. Cena: 31,1 mln zł.

Deweloper planuje tam budowę 250 mieszkań i lokale użytkowe. Ekspansję na nowe rynki Marvipol rozpoczął w ubiegłym roku, kupując we Wrocławiu teren pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni niemal 6,5 tys. mkw. Firma zapowiada kolejne transakcje w stolicy Dolnego Śląska.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.