REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Braster z kolejną umową. Kurs wystrzelił

Podczas środowej sesji notowania producenta aparatury medycznej rosły nawet o prawie 18 proc., czemu towarzyszyły dużo wyższe niż zwykle obroty.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Wzmożony popyt był odpowiedzią rynku  na informację o zawarciu umowy z firmą Meditulip Global na dystrybucję urządzenia Braster Pro na rynku koreańskim.

Urządzenie sprzedawane będzie w modelu biznesowym skierowanym do środowiska medycznego i kładącym nacisk na sprzedaż wysokomarżowych badań.

- Umowa określa progi sprzedażowe wyznaczone do osiągnięcia przez dystrybutora na rynku koreańskim. Zgodnie z podpisanym harmonogramem, dystrybutor do końca 2022 roku zakupi łącznie 3 220 urządzeń wraz z pakietami badań - wyjaśniła spółka w komunikacie.

Rozpoczęcie sprzedaży nastąpi w 2020 roku po dokonaniu przez dystrybutora rejestracji urządzenia na terytorium Korei. W pierwszym roku sprzedaż ma wynieść 320 urządzeń.

Dodatkowo umowa nakłada na Meditulip Global odpowiedzialność za działania marketingowe i public relations, po wcześniejszych uzgodnieniach z Brasterem.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA