Handel i konsumpcja

Miłosz Kolbuszewski, Monnari Trade: decyzje rządu są dla nas dobrą informacją

W Monnari Trade trwa due diligence Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Odzieżowa grupa prowadzi też rozmowy z bankami komercyjnymi. - Staramy się nie stawiać wszystkiego na jedną kartę. Musimy mieć alternatywę – mówi dyrektor finansowy łódzkiej firmy w rozmowie z „Parkietem”.
Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Mówi pan o dynamizmie zmian sytuacji firmy i rynku.  Co ma pan na myśli?

Miłosz Kolbuszewski, dyrektor finansowy  Monnari Trade:  - Dynamizm polega na tym, że sklepy w galeriach są ponownie zamknięte, a każda informacja na temat spółek takich jak nasza może być wrażliwa i odczytywana w różny sposób. Z jednej strony jesteśmy poddawani due diligence przez PFR, u którego staramy się o finansowanie i byliśmy zmuszeni przygotować w związku z tym pewne projekcje na temat biznesu Monnari. Z drugiej strony nie chcemy kreślić publicznie jakichkolwiek scenariuszy. To, co zakładaliśmy 2 tygodnie temu, w tej chwili jest już nieaktualne.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.