Handel i konsumpcja

AmRest – rynek czeka na porozumienie po II kwartale

Notowania spółki nieznacznie odrobiły marcową przecenę. Na razie nie wiadomo, o ile spadły przychody w związku z pandemią.
Foto: materiały prasowe

AmRest Holdings to jedna z najsłabszych w tym roku spółek z mWIG40. Firma poinformowała o porozumieniu z bankami dotyczącym wskaźników zadłużenia po I kwartale. Rynek obawia się jednak o wyniki za II kwartał.

Problem z wyceną

Akcje AmRestu, podobnie jak większości innych spółek, w marcu uległy gwałtownej przecenie. W kolejnych tygodniach zdołały jednak odrobić tylko niewielką część strat. W piątek walory AmRestu wyceniano na 22 zł za sztukę, co od początku roku oznacza około 49-proc. przecenę.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.