REKLAMA
REKLAMA

Fundusze inwestycyjne TFI

Tabela wyników funduszy pod PPK nabiera rumieńców

Niemal wszystkie fundusze, które mają do wyboru uczestnicy PPK, są już notowane. Jednak ze względu na skromne aktywa i krótki okres jest za wcześnie na wyciąganie wniosków z wyników.
Foto: Adobestock

Jak grzyby po deszczu pojawiły się w ostatnim czasie kolejne wyniki funduszy uruchomionych do pracowniczych planów kapitałowych i jak na razie nie ma się do czego przyczepić.

Małe aktywa, wysokie wyniki

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że przybywa funduszy z oferty PPK, które zaczynają być notowane, co oznacza, że wpływają już do nich pieniądze. Dziś dostępne są już wyniki niemal wszystkich tego typu funduszy. A przypomnijmy, że każda z instytucji prowadzących PPK, których jest wraz z PFR TFI 20, otworzyła parasol składający się najczęściej z ośmiu subfunduszy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA