Reklama

2loop Tech: Na ratunek odpadom z OZE

Spółka 2loop Tech specjalizująca się w opracowywaniu technologii recyklingu paneli PV oraz łopat od turbin wiatrowych w najbliższych tygodniach rozpocznie emisję 420 tys. akcji, za które chce zebrać 4,3 mln zł. Na przełomie 2021 i 2022 r. firma chce zadebiutować na NewConnect.
2loop Tech: Na ratunek odpadom z OZE

Foto: Adobestock

– Nie ograniczamy się jedynie do opracowywania samej technologii. Zajmujemy się także jej wdrażaniem przemysłowym i całym procesem transferu technologii z nauki do biznesu. Planujemy sprzedawać naszą technologię na trzy sposoby: prowadząc recykling we własnych zakładach, udzielając licencji na stosowanie naszej technologii innym podmiotom oraz otwierając z innymi firmami, posiadającymi potrzebne nam zasoby, spółki joint venture, które będą prowadzić recykling, wykorzystując nasze technologie – wyjaśnia Marcin Karbowniczek, prezes 2loop Tech.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama