REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Idea Bank: Nowa oferta wynajmu pojazdów

Parę miesięcy po tym, jak Idea Bank wprowadził usługę długoterminowego wynajmu samochodów dla firm, teraz trafia ona także do klientów indywidualnych.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Happy Miles oparta jest na zasadzie „płacisz tyle, ile jeździsz", co oznacza, że łączna miesięczna opłata składa się ze stałej, znanej z góry stawki podstawowej i opłaty naliczanej na podstawie przebytych kilometrów. Pomiar pokonanego dystansu prowadzi zamontowane w samochodzie urządzenie GPS (styl jazdy kierowcy nie ma jednak wpływu na wysokość miesięcznych opłat). Klient nie jest obarczony kosztami obowiązkowych przeglądów, ewentualnych napraw czy zakupem opon.

Bank uruchomił platformę Happy Miles, dzięki której można szybko zamówić nowy samochód. Klient wybiera konkretny model z prezentowanej oferty aut, a cały proces związany z przygotowaniem umowy odbywa się przez telefon. Platforma służy do najmu nowych samochodów wybranych marek – to najbardziej popularne wśród polskich kierowców modele o z góry określonych parametrach wyposażenia. Dostępne okresy najmu to 2, 3, 4 lub 5 lat. MR

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA