Finanse

Millennials VC. Ruszyła emisja

Fundusz venture capital rozpoczął emisję crowdinvestingową, w ramach której chce pozyskać niemal 4,3 mln zł.
Foto: Adobestock

Wspomniane środki mają być przeznaczone na kupno udziałów w kolejnych spółkach, wśród których ma znaleźć się m.in. spółka związana z kryptoaktywami. Firma zamierza jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect.

– Sięgamy po taką kwotę, mając jednocześnie poczucie komfortu, że pozyskanie 3 mln złotych również zaspokoi nasze potrzeby kapitałowe na budowę portfela w 2021 r. Co warto zauważyć, jesteśmy pierwszym funduszem VC w Polsce, który uruchomi emisję crowdfundingową i zrobi to samodzielnie – stwierdził Bartosz Mazurek, prezes Millennials VC.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.