Finanse

Konferencja IDM: Rynek kapitałowy przenosi się do Bukowiny

Ruszyła jubileuszowa XX edycja konferencji Izby Domów Maklerskich. W tym roku odbywa się pod hasłem „Rozwój potrzebuje kapitału – rynek kapitałowy dla infrastruktury i innowacji".
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik

Do niedzieli przedstawiciele branży maklerskiej, inwestorów, spółek, banków, organów administracji rządowej, giełd i instytucji rozliczeniowych, organizacji biznesu i samorządowych będą rozmawiać w Bukowinie Tatrzańskiej o największych wyzwaniach i szansach, przed jakimi stoi rynek kapitałowy. Ważnym elementem konferencji będzie również przedstawienie wyników badania relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, które „Parkiet" przeprowadził wspólnie z IDM. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent RP Andrzej Duda. Patronem medialnym jest Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.