Energetyka

Stilo Energy: Emisja akcji się udała

Działająca na polskim rynku fotowoltaiki firma Stilo Energy z sukcesem zakończyła publiczną emisję akcji serii L, pozyskując od inwestorów ponad 9 mln zł na przyspieszenie rozwoju. Debiut na NewConnect planowany jest na I kwartał 2021 r.
Foto: materiały prasowe

W ofercie publicznej objęte zostały wszystkie oferowane akcje spółki, tj. 215 tys. sztuk, a redukcja zapisów w transzy inwestorów detalicznych wyniosła około 78 proc.

– Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie, z jakim spotkała się oferta publiczna akcji Stilo Energy. Za nami spotkania z szeroką grupą inwestorów, od których uzyskaliśmy pozytywną informację zwrotną na temat naszych dotychczasowych osiągnięć i perspektyw rozwoju. Konsekwencją tego jest objęcie wszystkich oferowanych akcji i pojawienie się w akcjonariacie spółki funduszy inwestycyjnych oraz znaczna redukcja zapisów w transzy inwestorów detalicznych, która wyniosła około 78 proc. – podsumowuje Piotr Siudak, prezes Stilo Energy. Dodaje, że pozyskane z oferty 9 mln zł spółka wykorzysta do przyspieszenia rozwoju biznesu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.