REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Cordia i Polnord mają się ku sobie

Sojusz jest logiczny. Węgrom zależy na ekspansji, a Polnord ma największy w Polsce bank ziemi.
Foto: materiały prasowe

Polnord wie, jak podgrzać atmosferę. W czwartek deweloper podał, że uda mu się spiąć ratunkową emisję akcji, a tuż przed północą odtajnił opóźnioną informację o tym, że na początku grudnia zainteresowała się nim Cordia i zdecydowano się na rozpoczęcie negocjacji i badanie due diligence.

W piątek kurs rósł o nawet 25,2 proc., do 2,73 zł, chociaż do końca sesji nie pojawiły się informacje, czy z rozmów coś wyszło. Notowania były kilka razy zawieszane z uwagi na nierównowagę popytu i podaży.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA