Budownictwo

Polnord: W oczekiwaniu na nowy zarząd i zrewidowaną strategię

Po trzech kwartałach deweloper znalazł nabywców na 753 mieszkania, o 27 proc. mniej niż rok wcześniej.
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

– Jest to zgodne z tendencją na całym rynku. Nie pędzimy ze sprzedażą, podnosimy ceny mieszkań. Ubiegły rok był wyjątkowy, co branża wykorzystała, były lepsze ceny wykonawstwa, działał program „MdM". Po rekordowej sprzedaży w 2017 r. wracamy do poziomów sprzed boomu. Mamy duży i atrakcyjny bank ziemi, będziemy oferować inwestycje w jak najlepszych lokalizacjach, z dobrą rentownością, choć pewnie w nieco mniejszej skali niż w ostatnich latach – powiedział Marcin Mosz, p.o. prezesa. Zaznaczył, że aktualizacja strategii będzie zadaniem docelowego zarządu.

Po odwołaniu Dariusza Krawczyka w połowie sierpnia, został zapowiedziany konkurs.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.