REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Budownictwo

Tesgas buduje więcej gazociągów

Próby ciśnieniowe i stresowe gazociągów dużych średnic przyczyniają się do mocnej poprawy wyników grupy. Tesgas jest obecnie jedyną polską firmą, która ma kompetencje, aby je przeprowadzać.
Foto: Adobestock

Ubiegły rok przyniósł grupie Tesgas wzrost przychodów w wykonawstwie obiektów gazowych i instalacji fotowoltaicznych. Był to jeden z podstawowych celów, jaki określił do realizacji zarząd spółki.

Wzrost wpływów z wykonawstwa obiektów gazowych osiągnięto dzięki pozyskaniu kilku wysokowartościowych kontraktów na budowę gazociągów w południowej i wschodniej Polsce. W związku z tym w większym stopniu niż dotychczas angażowano do realizacji nowych umów zależną firmę Stal Warsztat specjalizującą się w obróbce metali. Coraz więcej zleceń na wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych otrzymuje z kolei zależna firma piTERN.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA