Budownictwo

Lokum Deweloper: Trwa odbudowa oferty

Działająca we Wrocławiu i w Krakowie spółka otworzyła sezon publikacji kwartalnych wyników sprzedaży mieszkań.
Foto: materiały prasowe

W całym 2019 r. Lokum znalazło nabywców na 268 lokali, o prawie 74 proc. mniej, licząc rok do roku. Sam IV kwartał okazał się najsłabszy, firma podpisała zaledwie 33 umowy. Dość powiedzieć, że w najsłabszym IV kwartale rok wcześniej było to 227.

Rok wypadł gorzej, niż spodziewała się firma. Pierwotny cel sprzedaży 800 mieszkań został w wakacje ścięty do 400. Jesienią ten pułap został określony jako „ambitny".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.