REKLAMA
REKLAMA

Biura maklerskie

Integracja biznesu maklerskiego. Są ofiary roszad kadrowych

Roszady kadrowe przy okazji wcielania domów maklerskich w struktury banku są nieodzownym elementem tego procesu. Nie uniknęła ich grupa Pekao i włączony do banku CDM Pekao.
Foto: Adobestock

Kolejny etap integracji biznesu maklerskiego w grupie spod znaku żubra jest już za nami. Marka CDM Pekao oficjalnie zniknęła z rynku i od ponad dwóch tygodni, po połączeniu z DM Pekao, dom maklerski działa w strukturach banku. Integracja nie obyła się jednak bez zgrzytów.

Maklerskie zmiany

Proces wcielania domów maklerskich nie tylko jest skomplikowany, ale również jest dużym wyzwaniem i wielką niewiadomą. Przy tej okazji zawsze pojawia się bowiem pytanie, czy biznes maklerski nie zostanie zmarginalizowany na rzecz usług bankowych. Czy tak będzie w przypadku grupy Pekao, tego oczywiście na razie nie wiadomo, ale już teraz w obszarze maklerskim zachodzą dość istotne zmiany.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA