Biura maklerskie

Rynki zagraniczne biją rekordy popularności nad Wisłą

Znacząco rosną obroty oraz liczba rachunków, na których dokonywane są transakcje poza warszawską giełdą. Klienci domów maklerskich rzucili się także na przecenione akcje z innych rynków.
Foto: Bloomberg

Inwestorzy indywidualni w ostatnim czasie szturmują już nie tylko warszawski parkiet. Znacząco wzrosło także zainteresowanie inwestycjami na rynkach zagranicznych. Brokerzy przyznają, że usługa ta, chociaż wciąż znacząco przegrywa z handlem na GPW, w ostatnich tygodniach przeżywa prawdziwy rozkwit.

Szał zakupów

Sygnały płynące z domów maklerskich są jednoznaczne: inwestorzy rzucili się nie tylko na przecenione akcje w Warszawie. Okazji szukają także za granicą.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.