Akademia Parkietu

Aktualne wyzwania HR w dobie Covid-19

l

Sławomir Paruch radca prawny, partner w kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global

Foto: materiały prasowe

Coraz częściej mówi się o pracy hybrydowej. Czym jest i jakie wyzwania wiążą się z wdrożeniem takiego modelu?

Konieczność ograniczenia kontaktów osobistych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa spowodowała duży wzrost zainteresowania modelami pracy zdalnej. Nie zawsze jednak praca zdalna może znajdować zastosowanie w pełnym wymiarze (konieczność chociażby uczestniczenia w spotkaniach, użytkowania sprzętu czy materiałów znajdujących się w biurze), a nadto nie zawsze pracodawca i pracownik są zainteresowani wyłączną pracą zdalną na dłuższą metę.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.