Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski.
Wydanie 100 mld zł do 2030 r., a od 2035 r. 5 proc. PKB na cyfrowe państwo zaproponował w poniedziałek wicepremier i minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski (Lewica), prezentując założenia projektu strategii cyfryzacji rządu Donalda Tuska. Dokument ma zastąpić Program Zintegrowanej Informatyzacji Państwa i być podstawą do wydatkowania europejskich funduszy na cyfryzację.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Inwestorzy w dobrych nastrojach czekają na jutrzejszą premierę „The Alters”. Znamy już opinie recenzentów. Wiemy też co o nich sądzą analitycy.
Producent gier z grupy PlayWaya zadebiutował dziś na NewConnect. W pierwszych godzinach sesji chętnych do zakupu akcji było tak wielu, że handel nie mógł ruszyć.
Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszłość jest cyfrowa, oparta na światłowodach i 5G – mówi Liudmila Climoc, prezeska Orange Polska.
6,1 mld zł wyniosły w latach 2020-2024 inwestycje operatora telekomunikacyjnego Play w infrastrukturę i częstotliwości radiowe. Podobnie będzie w kolejnych latach.
Akcjonariusz technologicznej spółki zgłosił projekt uchwały w sprawie splitu akcji. Ma nadzieję, że dzięki temu wzrośnie ich płynność i dostępność dla inwestorów indywidualnych.
Warner Bros. Discovery, posiadający w Polsce stację telewizyjną TVN oraz serwis Player.pl, zamierza podzielić się na dwie części – poinformował w poniedziałek zarząd amerykańskiej grupy. Co to oznacza?