Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
W ciągu najbliższych czterech lat rynek dystrybucji IT będzie rósł maksymalnie o 5 proc. w skali roku. Unijne fundusze oraz wzrost konsumpcji będą pomagać branży. To jednak nie znaczy, że wszyscy jej giełdowi reprezentanci są ciekawymi celami inwestycyjnymi na najbliższe miesiące. Wyraźnym faworytem analityków jest AB. Atutem ABC Daty pozostaje atrakcyjna dywidenda. Natomiast Action mocno podpadł rynkowi i trudno mu będzie odzyskać zaufanie.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Dlaczego chce zdjąć regulacje z Orange Polska, ile telekomy zainwestują w 5G, jaką ma wizję poczty, czy będzie kandydował na kolejną kadencję - mówi dr inż. Jacek Oko, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
OpenAI wchodzi na rynek e-commerce, a popularny chatbot ma stać się platformą pośredniczącą w zakupach online. Czy asystent AI szukający dla nas i kupujący produkty wywróci rynek do góry nogami?
Orange Polska nie będzie musiał udostępniać kabli internetowych konkurencji w reżimie narzuconym przez regulatora – przewiduje ogłoszony plan. „To koniec pewnej epoki”
Nawet 60 zł kosztowała w środę akcja spółki monitorującej dla firm media społecznościowe po publikacji pierwszych wyników za drugi kwartał.
Z jednej strony szybująca wycena CD Projektu. Z drugiej rozczarowanie płynące z takich studiów jak PCF oraz kontrowersje wokół 11 bit studios. To tylko mały wycinek z liczącej ponad 100 reprezentantów giełdowej branży gier. Na które studia warto teraz postawić?
Pierwsze półrocze w globalnym sektorze gier było całkiem udane. Drugie też zapowiada się ciekawie, choć branża nadal boryka się z wyzwaniami.