Reklama

iFirma: Szacunkowe wyniki chłodno przyjęte

Od początku listopada ubiegłego roku notowania spółki z branży IT, specjalizującej się w prowadzeniu serwisu księgowości internetowej ifirma.pl, wzrosły o ponad 60 proc. Dobrą passę przerwały opublikowane we wtorek szacunkowe wyniki spółki za ubiegły rok, jednak jej kurs ciągle utrzymuje się na historycznie wysokim poziomie 6,8 zł.

Publikacja: 11.02.2021 05:01

iFirma: Szacunkowe wyniki chłodno przyjęte

Foto: AdobeStock

Jak na wycenę akcji zapatruje się prezes Wojciech Narczyński? – Uważam, że ostatnie wzrosty kursu to wypadkowa wielu rzeczy. Na pewno przyczyniły się do tego solidne fundamenty, dywidenda kwartalna, wzrost przychodów, nadzieje związane z systemem Firmbee i poprawna komunikacja z inwestorami – podkreślił Narczyński.

Od kilku miesięcy trwają beta testy Firmbee, systemu wspomagającego prowadzenie projektów oraz pracę zdalną. System ma ułatwić również pozyskanie kontaktów biznesowych. – Opinie testerów są przychylne. Testy w obecnej formie chcemy zakończyć w lutym. W marcu planujemy przejść do oferowania produktu w modelu podobnym do wczesnego dostępu, już bez konieczności posiadania zaproszenia i kodu, ale jeszcze bez pobierania abonamentu. Ten etap potrwa zapewne kilka miesięcy. Szacujemy, że wprowadzimy system do sprzedaży pod koniec tego roku – podkreślił Narczyński.

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Technologie
Adam Piotrowski: Vigo Photonics bliżej przejęcia w USA. Rosną dostawy dla wojska
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Technologie
UOKiK ukarał Vectrę. Kwota jest porażająca
Technologie
Asseco mocno rośnie w Polsce. Na horyzoncie rekordowa dywidenda
Technologie
Asseco po konferencji: o przejęciach, dywidendzie i milionach ze zbycia Sapiensa
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Technologie
Asseco pokazuje wyniki. Polska noga rośnie najmocniej
Technologie
Analitycy wierzą w DataWalk. Luka cenowa przekracza 40 proc.
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama