Reklama

Play2Chill: Gra rozczarowała

Chętnych do sprzedaży akcji studia Play2Chill w czwartek było tak wielu, że notowania nie mogły ruszyć. Po południu teoretyczny kurs otwarcia wynosił 7 zł, co implikowało 52-proc. przecenę.
Play2Chill: Gra rozczarowała

Foto: materiały prasowe

Dzień wcześniej odbyła się premiera „Motor Mechanic Simulator" . Tytuł wyznaczył peak na poziomie zaledwie 434 graczy, a odsetek pozytywnych opinii wyniósł tylko 53 proc.

Studio w czwartek przekazało nowe informacje w sprawie gry. – W kilka godzin po premierze wprowadziliśmy pierwszy patch, który usuwał błąd uniemożliwiający rozgrywkę na systemach tureckich. Udało nam się szybko odpowiedzieć na ten problem i całkowicie go wyeliminować. Nasz zespół lada chwila wprowadzi kolejny patch, który usprawni grę – deklaruje Tomasz Róziecki, prezes Play2Chill. Dodaje, że spółka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, podjęła decyzję, że pierwszy dodatek do gry będzie darmowy.

Wiosenna promocja -50% na Parkiet.com z NYT!

Wiosenna promocja dotyczy rocznej subskrypcji Parkiet.com w pakiecie z The New York Times.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama