Reklama

Obligacje windykatorów lepszą inwestycją niż deweloperów? Już nie

Windykatorzy okres największych wzrostów zysków mają za sobą, a deweloperzy minęli dołek dekoniunktury. Ale to od deweloperów wymaga się więcej.
Obligacje windykatorów lepszą inwestycją niż deweloperów? Już nie

Foto: Fotorzepa, Jakub Dobrzynski

Porównywanie deweloperów z windykatorami pozornie jest działaniem pozbawionym najmniejszego sensu, ale w praktyce inwestorzy na co dzień stawiani są przed wyborem wzięcia udziału w emisji obligacji albo spółki deweloperskiej, albo windykacyjnej. Te dwie branże dominują także liczebnie na Catalyst.

Dwa bieguny

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama