Reklama

Spółki będą aktualizować strategie

Zarządy OT Logistics, Pekaesu oraz PKP Cargo weryfikują długoterminowe cele grup kapitałowych. Mocno stawiają nie tylko na ich rozwój, ale i poprawę uzyskiwanych wyników.

Publikacja: 02.04.2016 16:24

Spółki będą aktualizować strategie

Foto: Bloomberg

W ostatnich kwartałach giełdowe grupy specjalizujące się w świadczeniu usług transportowo-spedycyjno-logistyczną duży nacisk kładły zarówno na rozwój organiczny, jak i wzrost poprzez przejęcia. Również teraz będzie to istotny kierunek ich aktywności.

Ze względu na mocno zmieniającą się sytuację w otoczeniu firm oraz w samych grupach zarządy intensywnie pracują jednak nad aktualizacją obowiązujących strategii. Jakie dokładnie zmiany zostaną wprowadzone, wkrótce się dowiemy. Część firm jednak już teraz ujawnia, które cele mogą zostać zweryfikowane.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Parkiet PLUS
Mikołajkowy prezent dla kredytobiorców od RPP. Ale nie dla deponentów
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Parkiet PLUS
Czy polskie społeczeństwo w sferze finansowej postępuje uczciwie?
Parkiet PLUS
Inwestorzy nie boją się o obligacje deweloperów
Parkiet PLUS
Konsumpcja zaczyna hamować wzrost oszczędności
Materiał Promocyjny
Jak producent okien dachowych wpisał się w polską gospodarkę
Parkiet PLUS
Po dwóch latach Europejska Emerytura dała ponad 30-proc. stopę zwrotu
Parkiet PLUS
Miliardowe zyski banków. To ostatni tak dobry kwartał przed podwyżką CIT?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama