Pod dołkiem z ubiegłego tygodnia
Minimum sesji mamy na poziomie 2308 pkt., a więc już poziomem dołka z ubiegłego tygodnia. Wygląda na to, że zejdziemy niżej. To radosna wiadomość dla niedźwiedzi i dla tych, którzy nadal trzymają się scenariusza wyjścia z formacji podwójnego szczytu. Przypomnę, że zakładał on ruch w kierunku okolic lokalnego dołka z początku czerwca na 2280 pkt. U 10-11
Aktualizacja:
29.06.2010 10:34
Publikacja:
29.06.2010 10:34