Otwarcie na rynku terminowym
Nikkei zakończył dziś notowania spadkiem o 2 proc. i był to dla giełdy tokijskiej najgorszy kwartał od IV kw. 2008 roku, czyli apogeum kryzysu finansowego. My zaczynamy dzisiejsze notowania od zwyżki o 3 pkt., a więc dla nas ważniejsze są na razie symptomy zatrzymania pogarszających się nastrojów. U 81-82
Aktualizacja:
30.06.2010 09:30
Publikacja:
30.06.2010 09:30