Szczyt z wtorku wyrównany
Rekord z wtorku został wyrównany. Moim zdaniem nie ma powodu do radości. Owszem, ceny są wysoko, ale obrót jest niski. Tym samym, można mieć poważne wątpliwości dotyczące szans na kontynuację zwyżki, a przecież ponad obecnym poziomem znajduje się kwietniowy szczyt. Zbyt wiarygodnie ta akcja popytu nie wygląda. Na razie się tylko przyglądamy. Wsparcie jest wyraźnie niżej. U 63-64
Aktualizacja:
05.08.2010 13:20
Publikacja:
05.08.2010 13:20