Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
– Teraz mamy 35 salonów, szykujemy kolejne otwarcia i na koniec roku planujemy mieć ich 45. To prawdopodobny cel, bo na ten rok gotowych mamy siedem umów, pozostałe trzy zaś są w przygotowaniu. Będą to otwarcia zarówno w mniejszych, jak i w dużych miejscowościach, takich jak Łódź czy Szczecin. Pracujemy też nad uzyskaniem drugiego sklepu w Warszawie – mówi Przemysław Piotrowski, prezes Briju.
W przyszłym roku firma chce otworzyć 15 sklepów, aby na koniec 2017 r. było ich w całej sieci 60. – Jesteśmy w stanie otwierać po 15 salonów rocznie, co oznacza, że dojście do optymalnego według nas poziomu 100 sklepów w Polsce zajmie nam jeszcze około czterech lat. Nie planujemy aktualnie przejęć – mówi Piotrowski.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Nie potrzebujemy już wyszukiwarki Google, platform jak Allegro, a nawet komputera czy smartfona. Aby kupować w sieci wystarczy asystent AI lub media społecznościowe.
Dom maklerski BDM zaczął wydawać rekomendacje dla krakowskiej spółki e-commerce. Cena docelowa dla walorów jest dużo wyższa niż giełdowy kurs.
Kilkuprocentową dynamiką wzrostu przychodów mogła pochwalić się branża w drugim kwartale 2025 r. – sądzą eksperci. Marże zależą od kalendarza wyprzedaży.
Do 22,5 zł rosły notowania Pepco Group na otwarciu czwartkowej sesji w reakcji na wyniki i plany handlowego przedsiębiorstwa, m.in. o skupie akcji własnych.
O 40 proc. zmniejszyła Komisja Nadzoru Finansowego wymiar kary dla gdańskiej firmy odzieżowej za naruszenia zasad polityki informacyjnej.
Komisja Nadzoru Finansowego planowała ukarać LPP za sposób komunikacji sprzedaży biznesu w Rosji kwotą wyższą niż zaproponowana po postępowaniu układowym - ustaliliśmy. Oto jak warunki ugody komentuje spółka i co się jeszcze może wydarzyć.