Reklama

Wiosna na Catalyst zacznie się wcześniej

Co najmniej trzy publiczne emisje obligacji zostaną przeprowadzone w lutym, a nie zabraknie również prywatnych ofert.
Wiosna na Catalyst zacznie się wcześniej

Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek gkmp Grzegorz Psujek

Sezonowa przerwa trwała tym razem wyjątkowo krótko. Choć styczeń to tradycyjnie spokojny okres na rynku pierwotnym, to już w pierwszym miesiącu roku publiczną emisję obligacji rozpoczęła firma pożyczkowa Marka, o uplasowaniu prywatnej emisji poinformował Polnord, a według nieoficjalnych źródeł Obligacje.pl prywatne emisje plasowało w tym czasie co najmniej dwóch innych deweloperów. Zapewne na popularność deweloperów wśród inwestorów spory wpływ mają rekordowe wyniki sprzedaży zanotowane przez wielu z nich w 2014 r.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama