Reklama

Eurotel widzi osłabienie

Mniejszy popyt na elektronikę użytkową obserwuje grupa ze sklepami Apple czy Xiaomi. Mimo to chce wypłacić sowitą dywidendę. Nie zamyka się na inwestora dla iDream.
Tomasz Basiński, wiceprezes Eurotelu.

Tomasz Basiński, wiceprezes Eurotelu.

Foto: Fot. mat. prasowe

– Chyba pierwszy raz doświadczamy tego, że czwarty kwartał nie był tak dobry, jak oczekiwaliśmy. Spodziewaliśmy się, że będzie on przynajmniej płaski oraz że to raczej pierwszy kwartał 2023 r. będzie krytyczny pod względem określenia potencjału rynku – powiedział w rozmowie z „Parkietem” Tomasz Basiński, wiceprezes Eurotelu.

Tak odniósł się do opublikowanych przed weekendem wyników finansowych za 2022 rok, w tym wspomniany ostatni kwartał ub.r.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama