Reklama

Trans Polonia zamierza poprawić efektywność

Głównym celem zarządu jest uzyskanie wzrostu rentowności netto grupy kapitałowej do co najmniej 6 proc.
Trans Polonia zamierza poprawić efektywność

Foto: GG Parkiet

Trans Polonia, grupa kapitałowa specjalizująca się w transporcie płynnych surowców chemicznych i spożywczych, mas bitumicznych oraz produktów w chłodniach, chce w tym roku skupić się na poprawie rentowności prowadzonej działalności. – Przez trzy ostanie lata dużo inwestowaliśmy, zwłaszcza w flotę samochodową, co spowodowało mocny wzrost wartości naszych aktywów. Teraz przyszedł czas na szeroko rozumianą optymalizację i poprawę efektywności – mówi Dariusz Cegielski, prezes i największy akcjonariusz Trans Polonii.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama