Firmy

Synektik z dużą umową

Medyczna spółka podpisała wart 20 mln zł kontrakt z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie, któremu dostarczy specjalistyczny sprzęt medyczny wraz z zaprojektowaniem i wykonaniem robót budowlanych.

Grupa Synektik, dostawca innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej, wygrała przetarg i tym samym zrealizuje kontrakt dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z.o.o. w Warszawie na łączną kwotę niemal 21 mln zł netto. Oferta obejmuje dostawę specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych oraz dostawę pozostałego sprzętu medycznego dla Kliniki Neurochirurgii związanych z budową zintegrowanej sali operacyjnej. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi do 30.08.2015.

- Realizacja pod klucz projektów zintegrowanych wraz z dostawą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego jest jedną z głównych działalności Grupy Synektik. Z dużą satysfakcją obserwujemy proces modernizacji i wzbogacania polskich szpitali o nowoczesny, specjalistyczny sprzęt. Dynamiczne zmiany zachodzące w polskiej służbie zdrowia mają przełożenie na rosnącą liczbę kontraktów na urządzenia do diagnostyki obrazowej, co dla Grupy Synektik jest szansą na wzrost udziałów na polskim rynku diagnostyki medycznej, także w zakresie dostaw radiofarmaceutyków - mówi Cezary Kozanecki, prezes Synektika.

Jego zdaniem intensywny rozwój, obserwowany w polskich szpitalach publicznych, z pewnością wpłynie na zwiększenie dostępności i skuteczności badań diagnostycznych, a tym samym szans pacjentów na wyleczenie. - Kontrakt - który zrealizujemy dla szpitala Bródnowskiego – dowodzi, że Grupa Synektik jest cenionym partnerem potrafiącym zrealizować skomplikowane, wieloetapowe i kompleksowe zamówienia. Jesteśmy przekonani, że wyposażenie Kliniki Neurochirurgii w innowacyjny, nowoczesnych i niezawodnych sprzęt wysokiej klasy podniesie jakość świadczonych przez placówkę usług, a tym samym przełoży się bezpośrednio na poprawę sytuacji pacjentów. Gwarancją jakości sprzętu Grupy Synektik jest znacząca liczba zrealizowanych zintegrowanych dostaw i wygranych przetargów – tylko w listopadzie i w grudniu zawarliśmy serię istotnych umów na dostarczenie sprzętu diagnostycznego na łączną kwotę 12,7 mln zł do czterech ośrodków na terenie całego kraju - dodaje.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.