Wierzytelności

Kruk podejmuje rękawicę

W ostatnim czasie Kruk robił kilka przymiarek do tego, aby zaatakować historyczny szczyt notowań. Brakowało jednak do tego mocnego im-pulsu. W czwartek w końcu ta sztuka się udało. Akcje windykatora wyraźnie zyskiwały na wartości. Po południu rosły nawet w tempie dwucyfro-wym, ustanawiając nowy rekordy, który znajduje się teraz powyżej 390 zł.
Foto: materiały prasowe

Notowaniom pomogły wyniki finansowe oraz optymistyczny ton wypowiedzi przedstawicieli spółki. Ci, mimo że firma po trzech kwartałach zarobiła 565 mln zł, co oznacza, że już teraz jest to najlepszy rok w jej historii, wierzą, że może być jeszcze lepiej.

– Pracujemy obecnie nad budżetem, aby poprawiać wyniki do do roku – mówi Piotr Krupa, prezes spółki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.