REKLAMA
REKLAMA

Wierzytelności

GetBack znowu każe czekać

Nie zanosi się na to, aby handel akcjami i obligacjami firmy windykacyjnej GetBack został odwieszony. Firma przesunęła termin publikacji raportu za 2018 r.
Foto: 123rf

Raport za poprzedni rok firma miała opublikować 30 kwietnia. Wiadomo jednak już, że to nie nastąpi. Nowy termin publikacji raportu został ustalony na 31 sierpnia.

Dla całego rynku raczej nie jest to wielkie zaskoczenie. Firma ma duże problemy z raportowaniem. Wciąż nie ma m.in. danych za III kwartał 2018 r. Dodatkowo sprawozdanie za 2017 r. nie posiada opinii audytora. Osoby związane ze spółka cały czas jednak podkreślają, że pracują nad tym, aby GetBack wrócił do normalnego raportowania wyników.

- Głęboko wierzę, że spółka GetBack wróci do systematycznego i terminowego publikowania swoich wyników finansowych. Jeżeli będę w tym miał swój choćby mały udział – potraktuję to jako mój wkład dla dobra wszystkich zainteresowanych spółką GetBack – mówił ostatnio na łamach „Parkietu" Piotr Rybicki, niedawno wybrany członek rady nadzorczej GetBacku.

Komisja Nadzoru Finansowego jasno natomiast bowiem do zrozumienia, że dopóki GetBack nie opublikuje wyników finansowych nie ma szans na odwieszenie notowań akcji i obligacji spółki na GPW.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA