Technologie

Creepy Jar: Chimera nabiera kształtów

Creepy Jar w przyszłym roku opublikuje pierwsze materiały z nowej gry, która na razie znana jest pod roboczym tytułem „Chimera". Docelowo ma nad nią pracować około 30 osób – poinformowali podczas poniedziałkowej konferencji przedstawiciele giełdowego studia.

Krzysztof Kwiatek, prezes oraz Tomasz Soból i Krzysztof Sałek, członkowie zarządu Creepy Jar

Foto: materiały prasowe

Rozważa ono różne opcje, m.in. samodzielne wydanie „Chimery" równolegle na PC oraz na konsole nowej generacji, ale nie wykluczona jest również współpraca z wydawcą.

Zarząd potwierdził, że planowany budżet produkcyjny nowej gry to około 10 mln zł. Nie chciał podawać łącznej kwoty przeznaczonej na inwestycje w przyszłym roku. Zapewne poznamy ją w momencie publikacji przez spółkę raportu rocznego. Wydatki na inwestycje będą rosły (skutek m.in. wzrostu zatrudnienia), ale zarząd zasygnalizował, że nie będą to wzrosty skokowe.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.