Technologie

iFun4all. Rynek na Nintendo Switch trudniejszy, ale ciągle istotny

Nintendo ogłosiło, że we wrześniu do sprzedaży trafi konsola Switch Lite, czyli tańsza wersja urządzenia Switch.
Foto: Adobestock

To dobry moment na podtrzymanie zainteresowania urządzeniem, które w sprzedaży jest dostępne od 2017 r., bo za rogiem czekają prezentacje konsol kolejnej generacji Sony i Microsoftu. I choć konkurencja jest coraz większa, deweloperzy dalej widzą potencjał do sprzedaży swoich gier.

Notowana na NewConnect krakowska spółka iFun4All podkreśla, że traktuje sprzedaż swoich tytułów na konsolę Switch priorytetowo. Jacek Głowacki, menedżer ds. rozwoju, opisuje, jak zmieniła się sprzedaż gier na konsolę dwa lata po jej debiucie na rynku.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.