REKLAMA
REKLAMA

Technologie

iFun4all: Kolejne produkcje na horyzoncie

Walne zgromadzenie powołało dwóch nowych członków rady nadzorczej: Dariusza Kapinosa i Bartłomieja Kuca. Zdecydowało też o zmianie nazwy spółki na Draw Distance. Teraz konieczne jest jeszcze potwierdzenie przez KRS.
Foto: materiały prasowe

– Draw Distance jest terminem używanym w produkcji gier wideo, a dla nas oznacza patrzenie szeroko na gry – mówi prezes Michał Mielcarek. Twierdzi, że 2019 r. jest generalnie dla spółki rokiem zmian.

– II kwartał zamknął I fazę przebudowy naszego studia, trwającą od połowy 2015 r., czyli od premiery „Red Game Without a Great Name" na iOS. Odcięliśmy się od korzeni – tworzenia gier na zlecenie, skupiania się na segmencie social/casual – mówi prezes.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA