Technologie

Studio All in! Games zapowiada rekordowy rok

Zarząd mocno liczy na lipcową premierę „Chernobylite". W kolejnych miesiącach zapowiada wydanie nowych gier. A czwarty kwartał będzie stał pod znakiem przecen i wyprzedaży.

Kapitalizacja All in! Games, którego prezesem jest Piotr Żygadło, wynosi obecnie 630 mln zł.

Foto: materiały prasowe

Na 28 lipca ustalono datę premiery gry „Chernobylite", której wydawcą jest giełdowe All in! Games. To właśnie z tym tytułem grupa wiąże w tym roku największe nadzieje.

– Premiera gry na PC zaplanowana jest na koniec lipca, a na konsole niedługo później. Z uwagi na nasze uzgodnienia z deweloperem – The Farm 51 – nie możemy podać dokładnej wishlisty (lista życzeń – red.), ale kształtuje się ona bardzo dobrze. Mamy nadzieję na wysoką sprzedaż po opublikowaniu ostatecznej wersji – mówi Piotr Żygadło, prezes All in! Games.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.