REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Netia: Szeląg za Jakubasa w radzie

Obradujące w środę zwyczajne walne zgromadzenie Netii, kontrolowanej przez Cyfrowy Polsat, nie przyniosło niespodzianek.

Zbigniew Jakubas opuścił radę nadzorczą.

Foto: materiały prasowe

Zgodnie z przewidywaniami analityków i rekomendacją zarządu akcjonariusze przeznaczyli ubiegłoroczny zarobek telekomu (prawie 189 mln zł) na kapitał zapasowy. Najważniejszą decyzją, jaką podjęło ZWZ, było uzupełnienie rady nadzorczej o Tomasza Szeląga, b. członka ds. finansowych Cyfrowego Polsatu, obecnie sprawującego pieczę nad całym portfelem Zygmunta Solorza.

Zgodnie ze środową decyzją ZWZ rada Netii może liczyć obecnie do siedmiu osób.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA