Technologie

11bit studios: Zatrudnienie będzie się zwiększało

Akcje 11 bit studios zyskiwały w środę prawie 3 proc., a kapitalizacja przekroczyła 1,1 mld zł. Studio deklaruje, że trwająca pandemia nie ma negatywnego wpływu na biznes grupy.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

– Firma łatwo przeszła na model pracy zdalnej i w tym modelu działała będzie do końca czerwca. Przygotowujemy się jednak na powrót pracowników do biura, które będzie działało w podwyższonym rygorze sanitarnym – informuje Dariusz Wolak, odpowiadający za relacje inwestorskie w giełdowej spółce. Na koniec marca pracowało w niej około 140 osób. Zarząd kilka tygodni temu sygnalizował, że do końca roku zatrudnienie w nowym biurze w Warszawie może się zwiększyć do 190–200 osób.

– Mimo pandemii nasze plany rekrutacyjne na 2020 rok pozostają aktualne. Nowe osoby dołączają cały czas do zespołu, mimo że z uwagi na pracę zdalną, ich pierwszym miejscem pracy jest domowe biurko, na które kurier dostarcza im pełne wyposażenie stanowiska (komputer, monitor itp.) od nowego pracodawcy – informuje Wolak.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.