Technologie

Cyfrowy Polsat: Mistrzowie w Polsacie?

W minionym tygodniu Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) rozstrzygnęła przetargi na prawa do transmisji rozgrywek ligowych w kolejnych trzech latach w Polsce.
Foto: Adobestock

O tym, że wyłonione zostały zwycięskie oferty, poinformował na Twitterze Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, nie podając jednak szczegółów.

W piątek o tym, że w latach 2021–2024 pokaże rozgrywki Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy powiadomiła spółka Nordic Entertainment Group (NENT Group). NENT, który ma już prawa do niemieckiej Bundesligi, pokaże mecze w serwisie internetowym Viaplay, którego uruchomienie w Polsce zapowiada na sierpień. Nie podał, ile zapłacił za uzyskane prawa.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.