REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Setanta: Po fuzji pod nową nazwą

Notowana na GPW spółka połączy się z wydawnictwem gier All In! Games. Decyzję podjęto na NWZ z 24 stycznia. Połączenie obu spółek nastąpi przez przeniesienie całego majątku wydawcy na Setantę w zamian za akcje dla wspólników krakowskiej firmy.
Foto: AFP

Wartość All In! Games została oszacowana na kwotę 331,5 mln zł, poinformowała spółka. Z kolei kapitalizacja Setanty wynosi 42 mln zł, a jej wycena przez rewidenta to 9,7 mln zł.

W ramach fuzji Setanta podwyższy kapitał zakładowy o ponad 3 mln zł w drodze emisji akcji serii G. Cena emisyjna wyniesie 10 zł za akcję. Jednocześnie pozbędzie się swojej starej nazwy i przejmie nazwę All In! Games.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA