REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Thunderbolt przyciąga gwiazdy z kortów

Od początku grudnia, kiedy spółka poinformowała o rozpoczęciu prac nad platformą internetową TopLevelTennis.com, jej akcje zdrożały o 41 proc.

Urszula Radwańska jest członkiem rady nadzorczej Thunderboltu. Podobnie jak Iga Świątek ma dołączyć do akcjonariatu spółki poprzez objęcie akcji w drodze emisji.

Foto: Shutterstock

Notowany na NewConnect Thunderbolt planuje uruchomić platformę szkoleniową z materiałami o tenisie w II kwartale 2020 r. Nawiązano współpracę ze znanymi tenisistkami i spółka koncentruje się na podpisaniu kolejnych kontraktów z gwiazdami. Od początku roku akcje Thunderbolu zdrożały o 31 proc., do 0,93 zł.

Miliard pasjonatów

W grudniu Thunderbolt poinformował o rozpoczęciu prac nad budową platformy TopLevelTennis.com o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie. Jak tłumaczy spółka, tworzona platforma jest pierwszą na świecie o globalnym zasięgu, na której wszystkie tematy związane z drogą na szczyt oraz szeroko rozumianym treningiem będą prezentować gwiazdy światowego tenisa.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA