REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Cyfrowy Polsat. W kwietniu nowi prezesi w grupie

Służby prasowe grupy zbudowanej przez Zygmunta Solorza poinformowały w czwartek o zmianach w strukturach zarządczych najważniejszych firm: Cyfrowego Polsatu, Polkomtelu i telewizji Polsat. Dojdzie do nich z końcem marca.

Zygmunt Solorz szykuje się do walki.

Foto: Archiwum, Darek Golik

Tobiasa Solorza, najstarszego syna miliardera, który jest obecnie prezesem Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, operatora sieci Plus, zastąpi Mirosław Błaszczyk, od 2007 roku prezes telewizji Polsat.

W zarządzie Cyfrowego Polsatu utworzone zostanie nowe stanowisko: wiceprezesa, które obejmie Maciej Stec (do tej pory członek zarządu Cyfrowego Polsatu).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA